Мистецтво надихає й допомагає одужувати швидше нашим захисникам

Сьогодні, 12 травня, артисти обласного театру ім.В.Магара влаштували концерт для військових ЗСУ, які наразі перебувають у Запорізькому військовому шпиталі.

В рамках концертної програми «З любов’ю до України» у виконанні артистів драми, вокалу й оркестру пролунали яскраві вокальні та поетичні номери, що складаються з улюблених українських народних пісень та творчості сучасних українських авторів, артисти балету виконали запальне танго.

Бурхливими оплесками глядачі подякували артистам Вадиму Васільєву, Анні Петрушиній, Павлу Костюку, Олегу Тодику, Аллі Білоцерковець, Галині Астаф’євій, Анатолію Собакару, Ользі Грищенко, Роману Гриню, Катерині Гринь, Світлані Ремжиній та Тетяні Григорьєвій за частку щастя, яким вони поділилися за допомогою мистецтва.

Завершився виступ щирими словами подяки нашим захисникам й побажаннями найскорішого одужання.

Це вже не перший концерт, який артисти театру дарують бійцям, пацієнтам шпиталю, а також внутрішньо переміщеним особам, які знайшли прихисток у Запоріжжі. Важливість цієї роботи у складний для країни час відзначили в обласній раді:

- Артисти нашого театру – провідники добра сьогодні, які долучилися до волонтерської роботи, шиють та готують для наших бійців, та важливо, що вони не забувають про найголовнішу місію своєю професії – формувати культурне середовище, підтримувати духовний розвиток, за те, що підтримують наших захисників - відзначила Олена Жук.

- Дякуємо артистам театру за співпрацю й добрі справи. Вірю в те, що зовсім скоро прихильники мистецтва зустрінуться з улюбленими артистами на головній концертній сцені. А нашим захисникам – найскорішого одужання, - акцентувала Людмила Любім.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.05.2022