Молодіжний актив Запорізької області опрацював напрямки молодіжної політики і інструментарій її втілення на місцях

В місті Приморськ пройшов Літній молодіжний фестиваль до Дня молоді. Подія зібрала близько 100 членів активу області, які опрацювали цілі молодіжної політики і інструментарій її втілення на місцях – у вищих навчальних закладах та на підприємствах області.

План заходу включав у себе тімбілдінгові ігри, стратегічні сесії з розбору роботи консультаційно-дорадчих органів, зокрема молодіжних рад і центрів, виявлення молодіжної проблематики, а також роботу над стратегічним і операційним планом цільової молодіжної програми Запорізької області. Такі заняття відбувалися як загально зі спікерами, так і в невеликих групах, аби всі залучені змогли заглибитися у представлені напрями. Постійна зміна складу цих команд дозволила молоді розглянути всі тематики і привнести своє бачення щодо реалізації цілей молодіжної політики.

Учасниками фестивалю стали представники студентської та трудової молоді Запорізької області. Відтак захід сприяв їх тісній взаємодії між собою і дав можливість попрацювати разом над вирішенням важливих питань. Зважаючи на те, що основним завданням учасників було доопрацювання цільової молодіжної програми області на майбутні роки, було реалізовано основне правило – «жодних рішень для молоді без молоді».

У процесі пошуку проблем у молодіжному середовищі та їх вирішень учасників супроводжували спікери – представники всеукраїнських громадських організацій та об‘єднань Олена Подобєд-Франківська і Дмитро Куриленко. А представники Обласного центру молоді знайомили їх із запланованими установою напрямами й проєктами діяльності. Це дозволило їм почути думку молодіжного активу і долучити його представників до змінотворення. В результаті, стверджують в установі, вони внесуть правки до своїх напрацювань та готові співпрацювати з авторами найкращих ідей та ініціатив.

Як зазначили в комунальній установі «Запорізький обласний центр молоді» Запорізької обласної ради, на час проведення фестивалю учасники утворили свою міні-державу, з президентом, прем’єр-міністром та судовим органом, а також ухвалили звід законів на 3 дні події. Це дозволило молоді глибше розібратися у демократичних процесах, що відбуваються у суспільстві та проявити свої лідерські якості.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
01.07.2021