Молодь області має шанс реалізувати свої волонтерські здібності

12 квітня відбулася презентація проєкту громадської організації «СВОІ» в партнерстві з Запорізьким обласним центром молоді ЗОР – «Спільнота Волонтерів Об’єднаних Ідеєю – СВОІ люди».

Куратори проєкту відмітили, що його реалізація дасть можливість молодим людям долучитися до розвитку громади та об’єднатися задля вирішення суспільних викликів. Для цього протягом квітня-липня «СВОІ» планують втілення наступних масштабних ідей:

- створення онлайн-платформи для взаємодії між волонтерами, бізнесом і постачальниками соціальних послуг (за тематичними напрямками: можливості для волонтерів; інформація про активні запорізькі ГО, які працюють з волонтерами; контакти основних запорізьких підрозділів, постачальників соціальних послуг та місцевого соціально відповідального бізнесу);

- проведення інтенсивного курсу з волонтерського менеджменту;

- розробка дорожньої мапи розвитку волонтерства у Запоріжжі.

Найкращі ініціативи, виявлені під час інтенсиву, отримають мікрогранти (10 000 гривень) на їх реалізацію.

Під час презентації проєкту історію його створення пригадала директор Запорізького обласного центру молоді Запорізької обласної ради Інна Скороходова:

- Ідея проєкту «СВОІ люди» виникла у волонтерському просторі «Zaporizhzhia Volunteer Hub», який ми створили у центрі молоді наприкінці минулого року. Нам вдалося сформувати ком’юніті, яке буде реалізовувати суспільно-корисні ініціативи. Певна, що цей проєкт допоможе багатьом молодим людям проявити себе більш відповідальними до подій у власній громаді.

Заняття в межах проєкту проходитимуть онлайн. Учасниками будуть 30 заздалегідь відібраних конкурсантів із Запоріжжя, Бердянська та Мелітополя.

Проєкт “СВОІ люди” реалізується громадською організацією “СВОІ” за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Стежити за проєктом можна на сторінках організації у соціальних мережах:

- https://www.instagram.com/ngo.svoi/

- https://www.facebook.com/ngo.svoi

- https://t.me/svoi_volunteers

Фото надані Запорізьким обласним центром молоді ЗОР

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.04.2021