Мешканці Запорізької області вкотре отримали допомогу у розв’язані проблемних питань у телефонному режимі

На звернення громадян під час «гарячої телефонної лінії» сьогодні відповіла перший заступник голови обласної ради Людмила Любім.

Як і зазвичай, до посадовця звернулися не лише мешканці області, а й обласного центру.

Із Запоріжжя надійшло два звернення - обидва стосувалися виділення матеріальної допомоги на лікування. Одне звернення, із Запорізького району, надійшло від багатодітної мами. Вона попросила допомогти їй відремонтувати будинок, адже скоро зима, а помешкання знаходиться в аварійному стані.

Два звернення надійшли із Василівського району. Сім’я пенсіонерів попрохала посприяти у виділенні їм субсидії на опалення. А із с. Орлянське чоловік поскаржився, що вже третій місяць через будівництво мосту не має вдома води.

Із с. Якимівка надійшло схоже звернення – сім’ї зменшили розмір соціальних виплат, що суттєво позначилося на якості життя родини.

Людмила Любім вислухала усіх заявників та запевнила, що візьме питання під особистий контроль. Офіційні запити та звернення перш за все будуть надіслані до органів соціального захисту населення, а також до відповідних керівних органів громад.

Завдяки участі у проєкті «Влада на зв’язку з громадськістю» КУ «Запорізький обласний контактний центр» Запорізької обласної ради більше тисячі жителів нашої області змогли розв’язати  свої проблемні життєві ситуації за  допомоги керівників і депутатів обласної ради.  

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
15.09.2021