Мелітопольський онкологічний диспансер – на завершальному етапі будівництва (ВІДЕО)

Зведення нового корпусу медичного закладу триває вже близько 30 років. Наразі готовність об’єкта – 84%.

Перебуваючи з робочою поїздкою у Мелітопольському районі, перший заступник голови обласної ради Людмила Любім та заступник голови облради Владислав Куценко разом з депутатами ознайомилися з роботою лікарні. Онкологічний диспансер розрахований на 75 ліжко-місць, включає відділення поліклінічне, хірургічне та радіології і променевої терапії.  З огляду на кількість випадків онкологічних захворювань в області – потужності лікарні не відповідають потребам.

Заступник головного лікаря з медичної частини В'ячеслав Тупікін розповів, що роботи у новому корпусі виконані на 84%, а для їх завершення необхідно близько 15 млн грн. Він зазначив, що навіть якщо медзаклад «затягне паски», власних  коштів на будівництво все одно не вистачить - як мінімум 10 млн грн треба шукати додатково. Людмила Любім та Владислав Куценко висловили спільну думку про важливість завершення довгобуду й фінансування робіт коштом обласного бюджету на умовах співфінансування.

До слова, у  2020 році з обласного бюджету  на утримання  КНП «Мелітопольський онкологічний диспансер»  ЗОР  було направлено 7,584 млн грн. На 2021 рік передбачено кошти у сумі  910,096 тис грн. Проте усі вони  підуть на утримання закладу – оплату  комунальних послуг та енергоносіїв.

Нагадаємо, що цей рік обласна рада визначила роком медицини, тож такі об’єкти є пріоритетними при прийнятті фінансових рішень.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
19.02.2021