Медичні заклади Запорізької області отримали гуманітарну допомогу

Благодійна й вчасна допомога у вигляді медичного одягу стала можливою завдяки неприбутковій організації Nova Ukraine та БФ Razom for Ukraine, які систематично забезпечують запорізькі лікарні та медичні заклади вкрай необхідними матеріалами.

Медичні костюми отримали Запорізька обласна клінічна лікарня, Міська лікарня №9, Обласний медичний центр репродукції людини, Оріхівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування, Територіальне медичне об’єднання «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» та Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи. Загалом благодійники передали обласним закладам майже півтори тисячі одиниць одягу.

В рамках робочої поїздки, голова Запорізької обласної ради Олена Жук відвідала Обласний центр медичної екстреної допомоги та поспілкувалася з керівництвом закладу під час передачі благодійної допомоги. Керівники закладу розповіли про поточні потреби медичного об’єднання та подякували благодійникам за вчасну адресну допомогу.

- Ми щиро вдячні нашим надійним партнерам з фонду Nova Ukraine та людям з усього світу, які роблять пожертви цій організації, за активну участь у забезпеченні наших медичних закладів необхідними речами. Ми відчуваємо підтримку з усього світу, це надає енергію боротися далі та перемагати, - зазначила Олена Жук.

Наявність цього гуманітарного вантажу стала можливою завдяки Олені Теряєвій, яка невдовзі стане депутаткою Запорізької обласної ради. Допомагає Запорізькій області вона не вперше.

- Дуже важливо об’єднуватись та разом вирішувати нагальні питання. Наразі ми всі робимо усе від нас залежне, щоб критично важливі сфери, зокрема, сфера охорони здоров’я, були максимально забезпечені усім необхідним. Дякую міжнародним партнерам за постійну і суттєву допомогу! – зауважила Олена Геннадіївна.

Довідка:
Nova Ukraine — неприбуткова організація, яка займається наданням гуманітарної допомоги народу України та підвищенням обізнаності про Україну в США та в усьому світі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
24.01.2023