Медпрацівники «Сонечка» отримали нагороди за свій нелегкий труд в унікальному дитячому закладі

Марафон привітань медиків, які цієї неділі відзначатимуть професійне свято, сьогодні дістався комунальної установи «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» Запорізької обласної ради. Привітав 326 осіб медичного персоналу установи перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков. В одному з найбільших медико-соціальних закладів України, де надають допомогу і виховують діток, які попали у складні життєві ситуації. Сьогодні перебувають 194 дитини. З ними щодня працюють 16 лікарів (лікар з ультразвукової діагностики, невролог, психіатр дитячий, фізіотерапевт і найбільша кількість – 11 педіатрів. Також - 166 працівники середнього медичного персоналу (медичні сестри з лікувальної фізкультури, з масажу, з фізіотерапії, і найбільша кількість – медичних сестер дитячого стаціонару (145 осіб). Крім того, у «Сонечку» 144 осіб молодшого медичного персоналу (4 санітарки-прибиральниці і 140 молодших медичних сестер з догляду за хворими). 

Від усієї громади Єгор Семенков щиро подякував всім медичним співробітникам установи за те, що дарують дітям материнську любов, укріпляють їхнє здоров’я, віддаючи їм своє душевне тепло, і передав нагороди Запорізької обласної ради.

Крім того, запевнив працівників і вихованців «Сонечка» у підтримці з боку обласної ради. Нагадаємо, на 2020 рік на утримання установи затверджено асигнувань в загальній сумі 43,76 млн грн, які вже освоєні на 52,5 %. В тому числі, на  оплата праці з нарахуваннями передбачено 33,6 млн грн; на придбання предметів, обладнання та інвентарю – 89,5 тис грн., на продукти харчування – 5 млн грн..

Під час перебування у КУ «Запорізький обласний спеціалізований будинок дитини «Сонечко» перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков обговорив з головним лікарем Оленою Лебедєвою  питання розвитку установи і надання додаткових функцій, які є дійсно затребуваними громадою Запоріжжя і області.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
19.06.2020