Людмила Любім: «Ремонт доріг на умовах співфінансування сьогодні є рятівною соломинкою для громад»

Сьогодні під час робочої зустрічі першого заступника голови обласної ради Людмили Любім, депутатів Розівської селищної громади і представників «Місцевих доріг Запорізької області» обговорили найактуальніші питання ремонту автошляхів на території громади.

Директор державного підприємства «Місцеві дороги Запорізької області» Геннадій Тімченко окреслив присутнім загальну ситуацію з фінансуванням галузі в цьому році: на експлуатаційне утримання доріг області заплановано 130 млн грн, саме на Розівку – 2,564 млн грн.

- Цих коштів катастрофічно не вистачає. І ви маєте розуміти, що в цьому році фінансування зменшено на 20 % порівняно з попереднім. Більше коштів цього року було направлено «на місця». Тому ви зі свого боку маєте активізуватися та намагатися вирішити проблему спільними діями, - зазначив Геннадій Тімченко.

Він запропонував депутатам Анатолію Сергієнку, Аллі Годлевській та Віктору Василенку розглядати питання співфінансування. У цьому випадку державне підприємство першочергово розглядає саме ті проблемні ділянки, на які вже є кошти. І тим більше – виділяє 50, а інколи й більше відсотків співфінансування. Привілеєм громад буде й те, що вони самі вирішують яку саме дорогу треба ремонтувати першочергово та який саме ремонт їм необхідний.

Зараз у Розівці кілька ділянок доріг потребують якнайшвидшого ремонту. Перший заступник голови облради Людмила Любім запропонувала організувати виїзну зустріч та разом із представниками ДП «Місцеві дороги Запорізької області», органів місцевого самоуправління та підрядником оцінити та спрогнозувати фінансову та логістичну сторони питання:

- Ремонт доріг на умовах співфінансування сьогодні є рятівною соломинкою для громад. А обласна рада зі свого боку надаватимемо усю необхідну підтримку в межах своїх повноважень.

Депутати надали ДП «Місцеві дороги Запорізької області» звернення та виказали сподівання на якнайшвидше вирішення цього питання.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
23.03.2021