Лікарі – передовики по боротьбі із COVID-19, отримали нагороди від представників Запорізької обласної ради

Сьогодні представники обласної ради – перший заступник голови Єгор Семенков, керуючий справами виконавчого апарату ради Володимир Подорожко, начальник управління організаційного забезпечення діяльності ради Анатолій Остапенко та депутат обласної ради Ярослав Криль – завітали до Державної установи "Запорізький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров'я України" та КУ «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради.

Під час зустрічі з працівниками лабораторного центру фахівців установи привітали Єгор Семенков, Володимир Подорожко та Ярослав Криль.

- Час породжує своїх героїв. Як колись у 2014 році на наш захист стали наші воїни, так і сьогодні ви знаходитесь на передовій по боротьбі зі страшною інфекцією. Ми не з чуток знаємо, як вам зараз важко, адже маємо налагоджену комунікацію з лікарями та намагаємося усіма силами вас підтримати. Обіцяю, що докладемо зусиль, щоб і надалі ми співпрацювали так же плідно, а ви стояли на варті та зберегли здоров’я мешканців нашої області, - зазначив Єгор Семенков.

На важливості роботи лікарів наголосив і Володимир Подорожко:

- Ви йдете на подвиг щодня, і ми це дуже цінуємо. Зі свого боку, ми намагаємося повністю задовольнити ваші потреби та лобіюємо ваші інтереси постійно. Бережіть себе, будьте здоровими та щасливими, а ми завжди вас підтримаємо.

Перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков разом із головним державним санітарним лікарем Запорізької області Романом Тереховим нагородили орденами «За заслуги перед Запорізьким краєм» III ступеня за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, відданість справі, активну громадську позицію, участь у ліквідації наслідків надзвичайної ситуації регіонального рівня, у зв’язку з епідеміологічною ситуацією на території  Запорізької області, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 наступних фахівців:

- завідувача вірусологічної лабораторії відділу досліджень біологічних факторів ДУ установи "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України" Олену Зеленухіну;

- в.о. директора установи "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України", головного державного санітарного лікаря Запорізької області Романа Терехова;

- завідувача відділення особливо небезпечних інфекцій відділу досліджень біологічних факторів ДУ установи "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України" Аллу Циганкову.

Почесні грамоти обласної ради отримали: завідувач відділення епідеміологічного нагляду (спостереження) та профілактики неінфекційних захворювань відокремленого підрозділу «Запорізький міський відділ ДУ установи "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України"» Альона Безверха, мікробіолог вірусологічної лабораторії відділу досліджень біологічних факторів ДУ установи "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України" Тетяна Магаль та лікар-вірусолог особливо небезпечних інфекцій відділу досліджень біологічних факторів ДУ установи "Запорізький обласний лабораторний центр МОЗ України" Світлана Черненко.

Під час візиту до КУ «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради усіх лікарів-інфекціоністів вітав Єгор Семенков та Ярослав Криль. Вони висловили лікарям слова вдячності та підтримки і нагородили за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та суспільну відповідальність, відданість справі та вагомий особистий внесок у лікування хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19 завідувача відділення  №4, лікаря-інфекціоніста КУ «Обласна інфекційна клінічна лікарня» ЗОР Тетяну Матвєєву та лікаря-інфекціоніста цього ж відділення Євгенію Абакумову-Максимову.

Сьогодні КУ «Обласна інфекційна клінічна лікарня» ЗОР прийняла 143 пацієнта із COVID-19, з яких 3 померло (усі особи були похилого віку та мали супутні хронічні захворювання), одужало 106 і зараз знаходяться на лікування 34 хворих. Усі медики, задіяні у боротьбі з коронавірусною інфекцією, отримали обіцяну надбавку у розмірі 300% за березень-квітень.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

 

Дата публікації: 
29.05.2020