Лікарі обласних медичних установ отримають можливість застархувати власне життя на випадок інфікування коронавірусною інфекцією

Така можливість передбачена протоколом № 40 від 13.11.2020 засідання регіональної комісії ТЕБ і НС.

Його прийнято під час чергового засідання, де прийнято рішення внести зміни до кошторисних призначень Департаменту охорони здоров′я облдержадміністрації щодо збільшення видатків для здійснення добровільного страхування медичних працівників закладів охорони здоров′я, визначених для госпіталізації хворих на COVID-19, на випадок інфікування коронавірусною інфекцією.

Кошти у сумі 2,134 млн грн мають розподілити між собою КНП "Обласна клінчна інфекційна лікарня" Запорізької обласної ради (224 тис грн на 224 працівника) та КНП "Територіальне медичне об′єднання "Обласний центр екстренної медичної допомоги та медицини катастроф" Запорізької обласної ради (1,910 млн грн на 1910 працівників).

Вищезазначені заходи з боку влади мають бути виконані у термін до 20 листопада. Медичні працівники матимуть змогу застрахуватися до кінця поточного року. Зазначимо, що страхування є добровільною процедурою.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
17.11.2020