Лікарі медичного центру серцево-судинних захворювань говорять про збільшення кількості пацієнтів

Навантаження на медичний персонал суттєво зросло через воєнний стан, адже лікарня обслуговує жителів міста, області й пацієнтів категорії ВПО.

Останні 5 місяців персонал обласного медичного центру серцево-судинних захворювань працює в посиленому режимі. Допомога надається як жителям Запоріжжя та області, так і тимчасово переміщеним особам з Донецької та Херсонської областей. Крім того, в різний час, реабілітацію в медичному закладі пройшли 44 військовослужбовці.

Заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко зустрівся з медичним персоналом медичного закладу та ознайомився з його роботою. На сьогодні Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань працює в штатному режимі. Заробітна плата лікарям, медсестрам та персоналу виплачується своєчасно. Водночас за словами директора КНП «Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань» ЗОР Івана Курпіяніді на сьогодні спостерігається затримка з виплатами від Національної служби здоров'я України. Заборгованість НСЗУ перед закладом становить понад 2 млн грн. На теперішній час ситуація не є критичною. Однак надалі затримка з розрахунками може призвести до затримок з виплатами зарплат лікарям.

-Маємо зробити все можливе й врегулювати це питання. Лікарі повинні отримувати зарплати своєчасно. Найближчим часом Запорізька обласна рада підготує та направить до НСЗУ відповідне звернення, - зазначив Владислав Куценко.

Під час відвідування медзакладу заступник голови обласної ради також надав доручення керівництву КНП «Обласний медичний центр серцево-судинних захворювань» активізувати роботу щодо підготовки медичного закладу до осінньо-зимового періоду.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.07.2022