Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» очолив учасник АТО/ООС Руслан Кулька

Сьогодні під час урочистостей у Запорізькому обласному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою «Захисник» перший заступник голови обласної ради Людмила Любім представила нового керівника закладу - полковника Руслана Кульку.

Нагадаємо, що на засіданні четвертої чергової сесії обласної ради, що відбулось 7 жовтня, більшістю голосів депутати обрали новим керівником комунального закладу полковника, учасника АТО/ООС Руслана Михайловича Кульку.

Руслан Кулька за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня та орденом “За заслуги перед Запорізьким краєм”. Раніше працював у "Захиснику" на посаді заступника начальника ліцею з навчальної роботи.

Сьогодні у закладі проходив Урок мужності, присвячений Дню захисників і захисниць України та посвяті в ліцеїсти першокурсників.

Вітаючи присутніх, перший заступник голови обласної ради Людмила Любім подякувала колишньому начальнику "Захисника", полковнику Миколі Стрельникову за багаторічну і плідну роботу, адже саме він з перших днів заснування очолював заклад:

- Ми вдячні вам за багаторічну службу та за усе, що ви зробили для ліцею та його учнів. Впевнена, що новий керівник закладу - Руслан Кулька, буде гідним продовжувачем традицій ліцею, - запевнила Людмила Любім.

Привітали нового керівника і ліцеїстів депутати Запорізької обласної ради Андрій Хімічев та Дмитро Майстро. А від імені усіх батьків матері побажали юнакам терпіння та наснаги й успіхів у навчанні.

З нагоди свята спеціальні військові звання отримали заступники командирів взводів та командири відділень. А наприкінці урочистостей маршем на чолі із своїми командирами пройшли юні військові. Музичний супровід забезпечив військовий оркестр військової частини 3029 Національної гвардії України імені героя України Богдана Завади (начальник оркестру – Ігор Ромалійський).

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.10.2021