КЗ «Запорізький медичний фаховий коледж» святкує ювілей

Одному з найстаріших навчальних закладів міста Запоріжжя виповнилось 100-років.  

В 1921 році в Олександрівську була організована медична школа, яка на громадських засадах готувала помічників лікарів. В 1955 році на її базі було створене Запорізьке медичне училище, а у 2004 році - Запорізький медичний коледж, який з 2020 року став комунальним закладом «Запорізький медичний фаховий коледж» Запорізької обласної ради.

На сьогодні навчальний заклад є одним з найвідоміших в Україні. Навчальний процес забезпечує колектив висококваліфікованих лікарів-викладачів. Матеріально-технічна база коледжу дозволяє якісно готувати для практичної системи охорони здоров’я медичних сестер, зубних техніків, фельдшерів, акушерів, лаборантів, фармацевтів. Студентам  створені всі належні умови як для опановування майбутньою професією, так  і для формування усебічно розвиненої особистості.

В урочистому заході з нагоди ювілею, який зібрав у концертному залі театру В.Магара педагогічний колектив, випускників та чисельних друзів закладу, взяли участь заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко, депутат облради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства Наталія Авраменко, керівництво Запорізької обласної державної адміністрації. Найкращих працівників КЗ  «Запорізький медичний о фаховий  коледж» відзначили нагородами Запорізької обласної ради. 

-Кожен з випускників медичного коледжу – це руки, мозок і серце для запоріжців, які потрапили на лікарняне ліжко чи потребують невідкладної медичної допомоги. Хочу подякувати  теперішньому керівництву навчального закладу за курс на розвиток, - зазначив заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко.

За останні роки у  Запорізькому медичному фаховому коледжі отримали освіту 1100 медичних фахівців. Крім того, коледж проводить післядипломну підготовку підвищення кваліфікації та спеціалізації молодших спеціалістів з усіх спеціальностей. За останні п’ять років підвищення кваліфікації пройшли 14 000 молодших спеціалістів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

 

Дата публікації: 
30.06.2021