КП «Фармація» ЗОР попри складні умови забезпечує запорізькі медзаклади важливими медикаментами

З 24 структурних підрозділів аптечного об’єднання наразі працюють лише 6. Втім, підприємство в повному обсязі забезпечує медикаментами лікарні та медустанови області.

Запас ліків мають також аптеки мережі, в тому числі препаратів власного виробництва. За результатами першого півріччя комунальне підприємство «Аптечне об’єднання «Фармація»  виконало показники фінансового плану, перерахувавши до бюджетів різного рівня податків на суму 3 млн 965 тис. грн.

За інформацією керівництва, у березні спостерігались складнощі з постачанням деяких ліків фармацевтичних компаній з Харкова та Києва, які через військові дії зупинили виробництво. Проте, дистриб’ютори та виробники перенесли підприємства до інших, більш безпечних регіонів, тож ситуація стабілізувалася.

Днями комунальне підприємство відвідав заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко:

-Ознайомившись з виробництвом та поспілкувавшись з працівниками, можу констатувати - нарікань на роботу «Фармації» немає. Підприємство повноцінно працює, - зазначив Владислав Куценко.

Заступник голови ради дав доручення керівництву КП «Аптечне об’єднання «Фармація» розпочати підготовку до осінньо-зимового періоду, зокрема приділити увагу забезпеченню безперебійного енергопостачання приміщень та рефрижераторів, в яких знаходяться медикаменти, що потребують особливих умов зберігання.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
05.08.2022