Кошти на оборону та моніторинг медичних закупівель – обласна рада розв’язує актуальні питання життєдіяльності регіону

Члени координаційно-дорадчої ради при голові обласної ради розглянули 35 питань, що стосуються забезпечення життєдіяльності обласних комунальних підприємств, закладів та установ в умовах воєнного стану.

Як зазначила, розпочинаючи засідання координаційно-дорадчої ради голова обласної ради Олена Жук, героїзм ЗСУ, ТРО, захисників та захисниць України дає можливість запоріжцям попри все працювати та разом виборювати Перемогу.

-Я також дякую колегам-депутатам, що боронять країну зі зброєю в руках. П’ять депутатів обласної ради захищають країну безпосередньо на фронті. Бог і ми разом з ними, – наголосила Олена Жук.

Члени коордради  розглянули поточні питання, що стосуються функціонування обласних підприємств та закладів: зміни до кошторисів, штатних розкладів, оплата комунальних послуг, отримання гуманітарної допомоги.

Окремий блок питань – перерозподіл видатків бюджету для забезпечення заходів та робіт з територіальної оборони та запобігання й ліквідації надзвичайних ситуацій. Кошти, які раніше передбачалися на виконання «мирних» обласних програм, приміром – закупівлю шкільних автобусів, спрямовуються на оборонні цілі.

Серед актуальних питань порядку денного координаційно-дорадчої ради також результати моніторингу  медичних закупівель, що здійснюють обласні комунальні підприємства та заклади. Наразі фахівці апарату обласної ради розпочали аналіз закупівель 24 обласних медзакладів. Моніторинг відбувається як за наданими матеріалами, так і за відкритими даними системи «PROZORRO». Висновки за результатами моніторингу будуть розглянуті на найближчому засіданні координаційно-дорадчої ради.

Також сьогодні учасники засідання повернулися до розгляду питання про ситуацію, яка склалася в КНП «Санаторій медичної реабілітації «Глорія» ЗОР щодо прийняття рішення на закупівлю діагностичного та реабілітаційного обладнання. Пояснення щодо закупівлі надав в.о. директора комунального некомерційного підприємства Андрій Чумаченко.

Обласна рада відновить розпочату раніше перевірку КНП «Глорія», враховуючи надану директором інформацію. Перевірку діяльності підприємства також здійснюють правоохоронні органи.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.09.2022