Координаційно-дорадча рада розглянула питання фінансування низки обласних підприємств та закладів у 2023 році

Члени координаційно-дорадчої ради розпочали процес погодження кошторисів та штатних розкладів обласних комунальних підприємств, закладів та установ.

Сьогодні під керівництвом голови обласної ради Олени Жук відбулось чергове засідання координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області.
Ключовими питаннями порядку денного стали погодження планів використання бюджетних коштів у 2023 році та штатних розписів обласних комунальних підприємств, закладів та установ.

Сьогодні депутати обласної ради розпочали цей процес, розглянувши представлені та узгоджені з профільними департаментами ЗОВА кошториси. Керівники підприємств та структурних підрозділів ЗОВА надали пояснення у питаннях, що виникали у членів коордради. Переважно вони стосувалися можливостей оптимізації роботи з врахуванням складної економічної ситуації та воєнного стану.

Як зазначила голова обласної ради Олена Жук, у зв’язку з дією воєнного стану бюджетні повноваження сьогодні покладаються на військову адміністрацію, але обласна рада активно долучається до цього процесу. Так сьогоднішньому засіданню передувала копітка робота депутатів, що увійшли до складу робочої групи з питань планування коштів обласного бюджету в 2023 році.

– За підсумками сьогоднішнього засідання ми підготуємо лист на військову адміністрацію з врахуванням висновків робочої групи і нашого засідання. Маємо працювати над подальшою оптимізацією комунальної власності, аби бюджетні кошти працювали максимально ефективно, – підкреслила Олена Жук.

За словами голови обласної ради, сьогодні координаційно-дорадча рада розпочала процес погодження кошторисів обласних підприємств, установ та закладів за кількома напрямками, зокрема, медицина, культура, спорт та молодь та інш. Попереду також велика робота з закладами галузі освіти, питання по ним будуть виноситися на наступні засідання коордради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
18.01.2023