Конкурсна комісія визначилася із кандидатом-переможцем на посаду директора КЗ «Перлина Хортиці»

Засідання конкурсної комісії відбулося сьогодні, 21 жовтня.

На початку присутні обрали голову конкурсної комісії – депутата обласної ради Станіслава Чередніченка, та приступили до розгляду документів, поданих конкурсантами відповідно до вимог Закону України «Про культуру» та рішення облради «Про порядок проведення конкурсного добору керівника комунального закладу культури, що є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області».

До участі у конкурсі на посаду директора КЗ «Центр дозвілля «Перлина Хортиці» подали документи два кандидати – Тарас Тупилко та В’ячеслав Зайцев.

Члени комісії заслухали кожного з кандидатів на посаду, які представили різні стратегії розвитку комунального закладу. Після цього одностайно проголосували за проєкт та кандидатуру Тараса Тупилка. Тарас Русланович поділився планами щодо популяризації острова «Хортиця» в Україні та світі, створення цікавих івентів задля привернення уваги до легендарного острова, а також підтримки й розвитку талановитої молоді. В планах комунального закладу – розвиток інфраструктури Хортиці, збереження природного фонду заповідника й розкриття його потенціалу для розвитку туризму, культури та мистецтва.

Надалі проєкт рішення про призначення Тараса Тупилка на посаду директора КЗ «Центр дозвілля «Перлина Хортиці» депутати обласної ради мають розглянути на пленарному засіданні.

Засідання конкурсної комісії транслювалося у прямому ефірі.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.10.2021