Конгресові слухання в Ужгороді об'єднали експертів та представників місцевого самоврядування

Сьогодні в Ужгороді відбулися конгресові слухання щодо відновлення нашої держави у контексті підготовки вступу України до ЄС, до яких в режимі онлайн доєдналась голова Запорізької облради Олена Жук.

У ході слухань окрім представників влади та громадського сектору України слово мали представники Швейцарсько-українського проєкту «Згуртованість та регіональний розвиток  України», UCORD, польські, румунські та словацькі партнери нашої держави.

За результатами слухань будуть напрацьовані рекомендації для органів влади України різного рівня. Експерти наголосили на важливості завершення ряду реформ, у тому числі  з децентралізації, посилення ролі місцевого самоврядування та залучення громадян до участі в проєктах розвитку власних територіальних громад.

- Безумовно, найпотужнішим поштовхом для європейської інтеграції стане Перемога українського народу, повернення всіх територій, які зараз окуповані російськими військами. Втім, вже сьогодні важливими стануть спільні напрацювання представників місцевого самоврядування та європейських експертів. Дякуємо за підтримку з боку міжнародних партнерів, довіру та віру в Україну, - прокоментувала участь у слуханнях Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
15.09.2023