Комісія з проведення службового розслідування стосовно директора обласної інфекційної лікарні заслухала співробітників медзакладу

На засідання комісії, яку очолює депутат Вячеслав Колесников, були запрошені головний бухгалтер, начальник відділу кадрів, завідувач господарством КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» та ніші співробітники медзакладу.

Як виявилося, начальник відділу кадрів та головний бухгалтер підприємства перебувають у відпустці, а завгосп – на лікарняному, тож вони не були присутніми на засіданні. Також депутати не отримали у повному обсязі документацію щодо діяльності лікарні, зокрема, журнал інструктажу з охорони праці, журнал видачі інструкцій з охорони праці, акти приймання та монтажу кисневої станції, яка знаходилась у приміщенні, де сталась пожежа та ін.

Відповіді на запитання депутатів надали т.в.о. директора обласної інфекційної лікарні Ірина Кулєш, заступник директора з юридичного напрямку Ольга Коломаренко, а також заступники керівників підрозділів лікарні. 

Позаяк члени комісії не отримали вичерпних відповідей на поставлені питання, депутати прийняли рішення запросити на наступне засідання безпосередньо директора, головного бухгалтера, начальника відділу кадрів та завідувача господарством КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня». Крім того, комісія направить медзакладу повторний запит на отримання документації, яку не було надано своєчасно, та посадових інструкцій окремих співробітників.

- Озвучувати будь-які висновки зарано. Сподіваюсь, що членам комісії таки вдасться отримати необхідну документацію та заслухати безпосередньо керівників лікарні, аби мати більш чітку картину щодо сфер відповідальності посадових осіб. Також сподіваємось на плідну співпрацю з іншими співробітниками обласної інфекційної лікарні, які мають можливість допомогти в проведені службового розслідування, - зазначив голова комісії Вячеслав Колесников.

Нагадаємо, 3 лютого 2021 року у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» сталася пожежа, в наслідок якої загинули 4 людей. За цим фактом обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Рішення про проведення службового розслідування стосовно Шинкаренка В. Л., директора комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради прийнято на сесії обласної ради 18 березня.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
20.04.2021