Комісія з проведення службового розслідування стосовно директора обласної інфекційної лікарні продовжить свою роботу

Більшість часу службової перевірки керівник медичного закладу Володимир Шинкаренко перебував на лікарняному. Тож, відповідно до законодавства комісія подовжила роботу.

На черговому засіданні комісії депутати заслухали представників Національної поліції, Головного управління ДСНС України у Запорізькій області та управління Держпраці, а також т.в.о. директора комунального неприбуткового підприємства Ірину Кулєш, юристів, бухгалтера та медпрацівників лікувального закладу.

На засідання запрошувалися й відсторонений керівник лікарні Володимир Шинкаренко та завідувач господарства господарсько-обслуговувального   персоналу Ігор Носов, якому 5 лютого цього року оголосили про підозру у порушенні правил безпеки, що призвело до пожежі та загибелі 4 осіб. Однак ані Шинкаренко, ані Носов не з’явились, оскільки перебувають у відпустках.

Станом на сьогодні, за фактом пожежі в обласній інфекційній лікарні Дніпропетровським науково-дослідним інститутом судових експертиз проводиться комплексна експертиза. Вона має дати остаточну відповідь на питання щодо причин виникнення пожежі.

18 березня рішенням сесії Запорізької обласної ради створена комісія з проведення службового розслідування стосовно директора обласної інфекційної лікарні Володимира Шинкаренка. Протягом двох місяців вона проводила всебічну службову перевірку медичного закладу.

-Попри те, що офіційні результати перевірки ще не оприлюднені, вже зараз можна констатувати: в роботі лікарні мали місце грубі порушення як в питаннях дотримання норм протипожежної безпеки, так і в питаннях фінансово-господарчої діяльності. Йдеться про нецільове використання коштів. 12 травня за фактом виявлених нашою комісією фінансових порушень відкрите відповідне кримінальне провадження, - зазначив голова комісії Вячеслав Колесников.

Наступного тижня комісія з проведення службового розслідування стосовно директора обласної інфекційної лікарні має намір провести чергове засідання та все ж заслухати відстороненого від виконання обов’язків Володимира Шинкаренка.

Нагадаємо, 3 лютого 2021 року у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» сталася пожежа, внаслідок якої загинули 4 осіб. За цим фактом обласна прокуратура відкрила кримінальне провадження.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
19.05.2021