Команда освітян КЗ «Козацький ліцей» здобула золоту нагороду на Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти-2023»

Виставка проходила з 17 по 19 травня в онлайн-режимі. Запорізькі вчителі представили напрацювання з впровадження елементів козацької педагогіки.

Золоту нагороду у номінації «Виховання національної еліти – запорука майбутнього розвитку українського суспільства» з теми «Впровадження козацької педагогіки як складової національно-патріотичного виховання ліцеїстів» здобула команда освітян: Губіна Оксана Олександрівна, директор; Котова Тетяна Миколаївна, заступник директора з виховної роботи, та Філоненко Юлія Володимирівна, педагог-організатор.

-Елементи виховання молодого покоління, які використовували наші пращури, знаходить відгук і в сучасній системі освіти. Діти навчаються поважати історію, традиції своєї країни, разом з тим, опановують елементи козацького гартування, здорового способу життя та захисту, навчаються жити з турботою про природу, навколишнє середовище. Все це не перший рік з успіхом запроваджують у нашому Козацькому ліцеї, сьогодні ми готові ділитися своїми напрацюваннями з іншими, - поділилася директор КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Козацький ліцей» Оксана Губіна.

Від закладів освіти Запорізького краю на розгляд оргкомітету Виставки було подано 21 роботу. Всього ж у заході взяли участь … закладів освіти.

Організатор чотирнадцятої виставки «Сучасні заклади освіти» - компанія «Виставковий Світ». Вона пройшла за інформаційної та методично-організаційної підтримки Міністерства освіти науки України, Національної академії педагогічних наук України, Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

У виставці взяли участь близько 400 учасників із Вінницької, Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Київської, Кіровоградської, Луганської, Львівської, Миколаївської, Одеської, Полтавської, Сумської, Тернопільської, Харківської, Хмельницької, Черкаської областей, м. Києва, а також Польщі, Литви, Румунії, Угорщини, Естонії.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
22.05.2023