Колективу обласного центру служби крові представлено нового керівника

Дмитро Ємел’янов очолив КНП «Запорізький обласний центр служби крові». Заступником  директора призначена Юлія Безручко.

Нових керівників трудовому колективу представив заступник голови обласної ради Владислав Куценко.

- Новопризначений директор, насамперед, має повернути безоплатне забезпечення кров’ю та її компонентами всіх, хто цього потребує. У  обласного центру служби крові можуть бути різні господарські відносини з лікарнями та іншими медустановами, в тому числі й на комерційній основі. Але людям, у разі необхідності, кров має надаватись безоплатно, як це гарантує українське законодавство, а не продаватись, як це було за часів роботи попереднього керівництва, - зазначив Владислав Куценко.

Найближчим часом Дмитро Ємел'янов має представити  стратегію розвитку КНП «Запорізький обласний центр служби крові» та пропозиції щодо покращення якості надання послуг комунальним некомерційним підприємством.

Попередній керівник КНП «Запорізький обласний центр служби крові» Світлана Богомаз звільнена після того, як за результатами перевірки  комісії обласної ради були встановлені факти зловживання владою та  службовим становищем. За фактом діяльності Світлани Богомаз Запорізьке районне управлінню поліції ГУ НП в Запорізької області проводить розслідування.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
12.10.2021