Колективу КУ «Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи» представили нового начальника

Очільником Бюро призначили депутата Запорізької обласної ради Віталія Валерійовича Пасєвіна, який має успішний менеджерський досвід у медичній сфері.

Комунальна установа «Запорізьке обласне бюро судово-медичної експертизи» є закладом охорони здоров’я, основною діяльністю якого є проведення судово-медичних експертиз. Сьогодні, 7 серпня, колективу Бюро представили нового керівника. На зустріч завітали очільниця ЗОР Олена Жук, депутати обласної ради Олександр Коваленко, Сергій Лишенко та Олександр Передерій, заступник голови ЗОВА Віталій Сиволап та директорка департаменту охорони здоров’я Вікторія Клименко.

- Кандидатура Віталія Валерійовича була погоджена і депутатами Запорізької обласної ради, і керівництвом Запорізької обласної адміністрації. Впевнена, що вже сьогодні, з першого дня, і колектив, і керівництво Бюро налагодять ефективну роботу. Ми вдячні кожному співробітнику закладу за його щоденну самовіддану роботу в дуже важкі для Запорізької області та України часи. Продовжуємо усі разом працювати заради Перемоги! – зазначила Олена Жук.

У своєму вітальному слові Віталій Пасєвін підкреслив, що першочерговим завданням його як керівника стане покращення умов праці колективу та дооснащення Бюро необхідним обладнанням.

- Перш за все я хочу подякувати за довіру Запорізькій обласній раді та обласній військовій адміністрації. Сподіваюсь на плідну співпрацю заради того, щоб значно покращити умови праці. На колективі Бюро наразі дуже велике навантаження, і ми докладемо максимальних зусиль, аби зробити роботу ефективнішою та оснастити фахівців усім необхідним, - повідомив новий керівник.

Віталій Пасєвін працював директором комунального підприємства «Токмацька багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування». За його керівництва лікарня отримала статус опорної, в ній зробили сучасний ремонт, оснастили необхідним медичним обладнанням, колектив розширився новими медичними фахівцями.

Відділ комунікації Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
07.08.2023