Колективу Бердянського геріатричного пансіонату представили нового керівника

КУ «Бердянський геріатричний пансіонат» Запорізької обласної ради  очолив Анатолій Шепель. Рішення про його призначення депутати підтримали на сесії 18 березня.

Настанови щодо першочергових завдань для керівництва установи визначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук. Перебуваючи у Бердянському районі, вона відвідала пансіонат і поспілкувалась з колективом лікарів та соціальних працівників. Сьогодні тут постійно проживають  260  людей, більшість  похилого віку, які опинилися в складних життєвих умовах, мають проблеми зі здоров’ям, потребують сторонньої допомоги та позбавлені родинного піклування. 

-Вам, Анатоліє Степановичу, надано  кредит довіри від обласної ради, колективу та підопічних пансіонату. Ваша першочергова задача - ліквідувати причини чисельних скарг, які мали місце в минулому, підвищити рівень надання послуг до максимально прийнятного, зберегти колектив, який тут працює і став для мешканців пансіонату новою родиною, - підкреслила Олена Жук.

Зі свого боку Анатолій Шепель зауважив, що вже встиг поспілкувався з літніми людьми, ознайомився з умовами їх проживання та колом проблем, які необхідно вирішити для покращення умов перебування в пансіонаті. 

 Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.03.2021