Колеґіанти Січового колегіуму навчались допомагати потерпілим

«Безпечний доступ до потерпілого; серцево-легенева реанімація; зупинка критичної кровотечі; травми»  -  такий тренінг з надання першої медичної допомоги потерпілим пройшов в Запорізькому Січовому колегіумі.

Його провели тренери громадської організації «Вогник Запоріжжя» Запорізького обласного центру патріотичного виховання молоді на чолі з головою організації Іваном Здоровцем. Участь у цікавому й актуальному заході взяли колеґіанти скаутських формувань ХОРС та Сокіл «Джура».

Як зазначають фахівці, вміння надати потерпілому невідкладну допомогу набуває особливого значення у зв’язку з високим ризиком виникнення надзвичайних ситуацій та нещасних випадків у повсякденному житті. Уміле і вчасне надання допомоги дозволяє звести  до мінімуму розвиток небезпечних ускладнень у потерпілого. Досвідчені тренери у цікавій та доступній  формі, використовуючи приклади із власного досвіду, мотивували дітей щодо необхідності вміти вчасно надавати першу медичну допомогу. Впродовж заняття було відпрацьовано безліч цікавих лайфхаків. Та особливо цікавою  і корисною  для учасників тренінгу стала його практична частина, коли вони разом з тренерами, педагогами-помічниками «рятували» життя «постраждалих» товаришів. Колеґіанти вкотре переконалися в необхідності бути готовими до реалій життя. Це засвідчили і їхні щирі слова вдячності тренерам ГО «Вогник Запоріжжя», які гідно виконують свою надзвичайно потрібну суспільству місію.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
20.11.2020