Керівники комунальних установ, закладів та підприємств мають дотримуватись вимог антикорупційного законодавства

Комісія з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації розглянула інформацію Департаменту стратегічних розслідувань НПУ щодо порушень умов декларування з боку декількох керівників обласних комунальних закладів.

Депутати висловили занепокоєння ситуацією з дотриманням законодавства в частині декларування з боку керівного складу окремих комунальних установ, закладів та підприємств Запорізької області.

-Вважаю таке ставлення до вимог антикорупційного законодавства неприпустимим. Адже безвідповідальність кількох осіб кидає тінь сумніву на всіх керівників комунальних закладів, установ та підприємств нашої області. Ми прийняли рішення звернутись до Департаменту стратегічних розслідувань НПУ в Запорізькій області щодо надання інформації про інші подібні випадки, які мали місце в 2019-2020 роках в комунальних установах, закладах та підприємствах нашої області, - зазначив голова комісії Вячеслав Колесников. 

Комісія також розглянула питання «Про сплату податкового банкрутства КП «Готель Україна».  Депутати запропонували розглянути на найближчій сесії обласної ради  декілька варіантів подальшого функціонування готелю. Серед них – приватизація на загальних засадах, передача в довгострокову оренду, приєднання до одного з комунальних підприємств.

Крім того, депутати запропонували внести на розгляд сесії зміни до рішення «Про затвердження представників від Запорізької обласної ради для включення до складу конкурсної комісії з проведення конкурсу на зайняття посади керівника комунального закладу (установи) охорони здоров’я, що є об’єктом спільної власності територіальних громад, сіл селищ, міст Запорізької області.

Комісія також підтримала питання щодо збільшення обсягів фінансування Запорізького обласного адміністративного суду та узгодила низку інших питань, що виноситимуться на сесію Запорізької обласної ради.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
07.10.2021