Керівникам комунальних закладів та установ продемонстрували перспективи залучення грантів та інвестицій

Для представників комунальних установ, закладів та підприємств обласної ради сьогодні провели семінар з питань грантової та інвестиційної діяльності.

Семінар став майданчиком для надання актуальної інформації стосовно грантових та кредитних програм, методологічної допомоги та практичних рекомендацій в роботі із подання відповідних проєктів.

 - Участь у міжнародних грантових і інвестиційних проєктах стає нагальною необхідністю для розвитку комунальних закладів. Позитивний досвід такої роботи в Запорізькій області свідчить, що немає нічого неможливого. Головне – мати бажання, проявляти професійну активність та правильно організувати цю роботу. Зокрема, належно організована робота із залучення коштів іноземних донорів для розвитку підпорядкованих обласній раді комунальних закладів стане одним із важливих критеріїв для оцінювання ефективності роботи відповідних керівників, - зазначив перший заступник голови обласної ради Єгор Семенков.

Професійним досвідом та фаховими знаннями з учасниками семінару поділилися начальник управління зовнішніх зносин та зовнішньоекономічної діяльності Запорізької облдержадміністрації Артур Бойко та представник UkraineInvest у Східній Україні Олексій Іванченко. Активну участь в роботі із керівниками комунальних закладів, установ і підприємств Запорізької обласної ради в сфері залучення інвестицій розпочав відділ міжнародних відносин та інвестицій виконавчого апарату Запорізької обласної ради.

Також учасники семінару отримали пропозиції щодо підготовки конкретних грантових заявок та проєктів для їх просування на всеукраїнському та міжнародному рівнях.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради     

 

Дата публікації: 
06.02.2020