Керівника літературно-драматургічної частини Театру юного глядача відзначили почесним званням

Указом Президента України 131/2021 від 30.03.2021 року Надії Василівні Петренко надано звання Заслужений діяч мистецтв України.

Про початок свого трудового шляху Надія Петрівна згадує з посмішкою:

-У 1979 році я не вступила до вишу й  вирішила рік попрацювати. До того ж планувала вступати на економічну кібернетику. Натрапила на вакансію адміністратора в театрі і вирішила – а чому б і ні? Цей вибір змінив усе моє життя – мої прагнення, мої наміри…

Надія Петренко розповіла, що почала працювати 27 листопада, а тижнем раніше, 20 листопада, прем’єрою вистави “Драматична пісня” відбулося народження театру юного глядача. Після 5 років роботи вступила до Ленінградського інституту театру, музики й кінематографії. Коли закінчила навчання, отримала безліч пропозицій працевлаштування, проте вирішила повертатися до рідного Театру юного глядача. Надія Петренко говорить, що та атмосфера любові до театру, яка панувала у ТЮГі, не полишала її серце ніколи: молоді актори – завзяті, творчі, енергійні – саме вони й допомогли обрати улюблену професію та визначили майбутнє.

Разом з колективом  КЗ «Запорізькій академічний обласний театр юного глядача» Запорізької обласної ради та поціновувачами театру вітаємо  пані Надію з наданням почесного звання. Успіхів та подальших творчих здобутків на ниві служіння мистецтву!

Фото - сайт театру юного глядача

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
02.04.2021