Італійські канікули: діти з Запорізької області проведуть півтора місяця в Європі

Поїздка для 13 юних мешканців регіону стала можливою завдяки співпраці Запорізької обласної ради та італійського фонду Puer (Associazione di Volontariato Puer Odv). Цей фонд систематично допомагає дітям з громад Запорізької області відновити свій стан та отримати цінний досвід проживання в європейських родинах.

Програма «Італійські канікули» розрахована на дітей 7-11 років з родин, які потребують допомоги (малозабезпечені сім’ї, ВПО, діти, які втратили батька/маму на війні тощо).

Сьогодні діти з різних громад відправились до Італії, де проживатимуть в Римі, Неаполі, або Валенсії. Їх приймуть італійські родини, які будуть забезпечувати школярів усім необхідним: проживанням, харчуванням, дозвіллям, подорожами.

Витрати на оформлення документів, транспорт та харчування взяв на себе італійський фонд. Виконавчий апарат Запорізької обласної ради підготував усі необхідні для виїзду за кордон документи та довідки.

Нагадаємо, що зараз група дітей з Мелітопольського району проходить навчання в італійській школі.

Запорізька обласна рада щиро дякує італійським партнерам та благодійним фондам за постійну підтримку та надану допомогу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

Дата публікації: 
26.03.2024