Хто може безоплатно оздоровитися у дитячому центрі «Артек»

У 2024 році ще більше категорій дітей можуть отримати безоплатні путівки до дитячого центру «Артек», який розташований на двох локаціях – у Києві та на Закарпатті.
Щороку українські діти ,які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають можливість отримати послуги з оздоровлення за рахунок коштів державного бюджету .У 2024 році уряд розширив кількість категорій дітей ,які отримують безоплатні путівки до дитячого центру «Артек», який розташований у 2 локаціях –м. Київ та Закарпатська область .

Хто може отримати безоплатну путівку ?

До переліку категорій дітей, які отримують безоплатні путівки до Артеку ,на 2024 рік додалися ще три :
• Діти учасників бойових дій, зокрема і добровольців, визначених у пунктах 19-24 частини 1 статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

• Діти загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, визначених у частині першій статті 10-1 цього ж Закону;

• Діти, зареєстровані як ВПО, які отримують допомогу на проживання ВПО.

Як і минулого року, у 2024 році безоплатні путівки також надаються таким категоріям дітей:

• Діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;

• Рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одній прийомній сім'ї чи дитячому будинку сімейного типу;

• Діти з малозабезпечених сімей;

• Діти, один з батьків яких загинув, пропав безвісти або помер від поранення, контузії, каліцтва чи захворювання, отриманого в зоні проведення АТО, здійснення заходів національної безпеки і оборони, відсічі і стримування російської збройної агресії в Донецькій та Луганській областях, зоні бойових дій.

Щоб подати заяву на безплатне оздоровлення дитини, звертайтесь до органів соціального захисту обласних військових адміністрацій.

Дата публікації: 
04.06.2024