Голова Запорізької обласної ради взяла участь у селекторній нараді з міжнародними партнерами

Системна підтримка українців у питанні охорони здоров’я, реформування медичної системи та контроль за вже наданою міжнародними партнерами допомогою стали ключовими темами засідання Секторальної робочої групи «Охорона здоров’я».

Зустріч зібрала численних експертів з міжнародних організацій, таких як представники ВООЗ, Агентства США з міжнародного розвитку, Офісу охорони здоров’я Агентства США з міжнародного розвитку в Україні, HRS та інших ключових структур. Участь в нараді взяла голова Запорізької обласної ради Олена Жук.

- Ми щиро вдячні усім партнерам, Міністерству охорони здоров’я та Комітету ВРУ за те, що спільними зусиллями у ці дуже важки часи ми витримуємо виклики повномасштабного вторгнення. Окреме спасибі за увагу до Запорізької області, ваша допомога є дуже цінною для нас. Впевнена, що спільні дії дадуть нам прогнозований результат та ми відбудуємо систему охорони здоров’я за принципом Build back Better, - підкреслила Олена Жук.

Важливою частиною обговорення було висвітлення планування та контролю за партнерською допомогою та розробка довгострокових стратегій у цьому напрямку.

Представники USAID презентували Інформаційну панель та результати збору інформації щодо координації партнерської допомоги, яка дасть чітке та прозоре розуміння викликів та потреб регіонів і громад у сфері охорони здоров’я.

Своєю чергою, українська сторона розповіла про результати роботи у сфері охорони здоров’я за 2023 рік, окреслила візію розвитку та конкретні кроки у 2024 і подякувала міжнародним партнерам за увесь обсяг наданої допомоги та системну підтримку урядами країн-партнерів.

Міжнародні партнери відзначили, що нарада стимулюватиме активну роботу з урядами Європи та США та дозволить розробити ефективні плани допомоги у сфері медичного забезпечення та фізичної та ментальної реабілітації українців вже найближчим часом.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

Дата публікації: 
07.02.2024