Голова Запорізької обласної ради розповіла провідному американському виданню про ситуацію на тимчасово окупованих територіях

У годинному інтерв’ю, яке Олена Жук дала одному з найвпливовіших американських видань The Wall Street Journal, співрозмовники торкнулися теми європейської атомної безпеки, гуманітарної кризи на тимчасово окупованих територіях, психологічного стану українців та терору, який влаштовує рф.

Безпека Запорізької атомної станції в Енергодарі – питання, яке хвилює увесь світ. Голова Запорізької обласної ради детально розповіла журналістам про надзвичайно складну ситуацію, яку створили російські окупанти на станції. Сотні унікальних фахівців вимушені працювати під дулами ворожих автоматів, не мають можливості повноцінно відпочивати та висловлювати власну думку.

-Психологічний тиск на атомників чиниться постійно, люди буквально тримаються на грані людських можливостей для того, щоб підтримувати хоч мінімальну безпеку цього стратегічного об’єкту. Вони на своїх плечах тримають життя мільйонів європейців. Це Герої!, - підкреслила Олена Жук. - Представники американської преси були шоковані умовами, в яких працюють виняткові спеціалісти. Особливо тим цинізмом та беззаконням, які проявляють російські окупаційні війська на блокпостах, не дозволяючи нам передавати життєво необхідні людям якісні ліки, продукти, засоби гігієни. Вони створили гуманітарну катастрофу, про яку ми маємо гучно говорити на увесь світ. Вдячна журналістам за те, що допомагають нам в інформаційній боротьбі з російською федерацією, адже своєю роботою вони роблять вагомий внесок в нашу Перемогу. Найближчим часом кореспонденти особисто відвідають Запоріжжя для того, щоб на власні очі побачити, що насправді приносить «руський мір». Я проведу їх по місцях, які зруйнували російські нелюди, та розповім ще детальніше про нашу боротьбу з державою-головним злом XXI століття. Разом переможемо!.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради 

Дата публікації: 
27.10.2022