Голова Запорізької обласної ради привітала студентів та викладачів ЗНУ з Днем науки

Щорічно в третю суботу травня в Україні відзначають професійне свято науковців. Сьогодні в Запорізькому національному університеті вітали молодих науковців та професійних викладачів з Днем науки.

Участь у святковому заході взяла голова Запорізької обласної ради Олена Жук, ректор ЗНУ та депутат Запорізької обласної ради Микола Фролов, депутати обласної ради Ольга Стадніченко та Володимир Кюрчев, секретар Запорізької міської ради Анатолій Куртєв та голова Олександрівської райадміністрації Валерій Мостовий, а також почесні випускники університету.

- Сьогодні кожен має працювати на своєму місці. Студенти – вчитися, викладачі – вчити, науковці - розвивати науку. Вкрай важливо, щоб усі разом працювали на єдину мету: Перемогу, а після – на відбудову України. Вклад наукового товариства важко переоцінити, тому дуже важливо докладати максимум зусиль, щоб молоді науковці мали можливості розвиватися та розвивати науку. Дякую викладачам та ректорату ЗНУ за те, що ви даєте потужний розвиток для студентів. Не зупиняймося! – зазначила Олена Жук.

Під час урочистостей студентів та викладачів, які цьогоріч зробили вагомий внесок в розвиток науки, відзначили почесними грамотами та подяками. На завершення заходу молодим вченим організатори та гості побажали нових відкриттів на славу науки та України й запевнили, що усіляко будуть підтримувати подальший розвиток талановитих інтелектуалів.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
18.05.2023