Голова Запорізької обласної ради поспілкувалася з кореспондентами португальського телеканалу RTP

Інформувати європейську спільноту про події в Запорізькій області – один з важливих напрямків у боротьбі з російською навалою. Сьогодні, 25 січня, Олена Жук розповіла кореспондентам португальського телеканалу RTP про настрої запоріжців, щоденну боротьбу усієї української спільноти та важливість допомоги європейських партнерів.

-  росія вже 11місяців тероризує українців, позбавляючи їх здоров’я, життя, домівок, роботи. Ми не претендуємо на чужі території, ми повертаємо своє. Щиро вдячна європейським партнерам за вкрай необхідну допомогу як гуманітарними вантажами, так і технікою, амуніцією, ліками та обладнанням. Їхня допомога - це невід’ємна частина загального внеску у боротьбі за усю Європу! – зазначила голова Запорізької обласної ради.

Протягом усього повномасштабного вторгнення Олена Жук доносить до західної спільноти правдиву інформацію про стан справ у Запорізькій області, розповідає про проблеми та потреби та наголошує, що боротьба українського народу проти російської агресії триватиме до Перемоги України.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
25.01.2023