Голова Запорізької обласної ради Олена Жук взяла участь у покладанні квітів до меморіалу загиблим у Другій світовій війні

На Алеї Бойової слави зібралися представники влади, правоохоронці та військові. Учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам’ять про кожного, хто боровся з нацизмом, жертв Другої світової війни, що постраждали від бойових дій, окупації та нацистського режиму.

До меморіалу загиблим воїнам на Алеї Бойової Слави присутні положили квіти.

Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства – військовими та цивільними в ній загинуло від 50 до 85 мільйонів людей. Українці воювали на боці антигітлерівської коаліції (Об’єднаних націй) у складі Червоної армії, армій західних союзників, і підпільних рухів Опору. Ціною перемоги стали надзвичайні втрати впродовж 1939–1945 років серед українців та інших народів, які проживали у той період на нашій території. За офіційними даними Україна втратила у Другій світовій понад вісім мільйонів людей: близько 3 мільйонів воїнів та 5 мільйонів цивільних.

Віддаючи шану загиблим у роки Другої світової війни, ми віримо в нашу нову велику перемогу. Низький уклін героям, які положили життя за свободу в ті далекі часи, слава тим, хто бореться за Україну сьогодні!

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
08.05.2023