Голова облради Олена Жук закликала депутатів консолідувати зусилля і співпрацювати з громадами

Цього року депутати Запорізької обласної ради мають можливість реалізовувати соціально важливі проєкти за рахунок Програми сприяння виконанню депутатських повноважень.

Так, кожен з депутатів отримав на реалізацію інфраструктурних проєктів майже по 500 тис грн. Отримавши запити від громади, голова Запорізької обласної ради Олена Жук консолідувала зусилля і кошти депутатських фондів колег-депутатів для здійснення надважливих закупівель для лікарень і навчальних закладів області.

Разом із депутатом обласної ради Світланою Македонською голова облради Олена Жук виділили кошти на придбання набору для  лапароскопічних операцій для комунального підприємства «Приморська центральна  районна лікарня» Приморської міської ради Приморського району Запорізької області (загальна сума 712,4 тис грн). Виділивши по 125 тис грн, Олена Жук і депутат облради Маргарита Трипольська придбали комп'ютерне обладнання для створення науково-дослідної лабораторії  Національного університету "Запорізька політехніка". Об’єднання зусиль Олени Жук і депутатів облради Дмитра Чувашкіна і Олександра Передерія дозволили закупити спортивний інвентар для комунального закладу «Запорізька обласна школа вищої спортивної майстерності» Запорізької обласної ради на загальну суму 170 тис грн.

-  Консолідація зусиль і реалізація крупних інфраструктурних проєктів дозволяє зробити життя людей на територіях більш комфортним і сучасним. До того ж, це підвищує якість комунікації з громадами. Ми намагаємось бути ефективними представниками громад і оперативно реагувати на запити людей, - зазначила голова Запорізької обласної ради Олена Жук

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.10.2021