Героїчне відкриття 83-го концертного сезону відбулося в обласній філармонії

Відкриття нового концертного сезону стало символічним, адже в умовах воєнного стану артисти не припиняли концертну діяльність, яку поєднують із волонтерством.

Ведучі програми Юлія Дар'їна і Юлій Гаврилов подякували нашим захисникам і захисницям, які зараз боронять кордони країни за можливість зібратися у концертному залі й розділити повагу до мистецтва.

Цього вечора слухачі насолоджувалися перлинами світової класики та популярними композиціями іноземних і вітчизняних авторів у виконанні солістів філармонії.  Улюблені Юлія Якса, Вікторія Шестакова та Микола Квєтков подарували цінителям вишуканої музики натхненні композиції Ф. Лонгаса,Дж.Пуччіні, Д.Будеята інших. У виконанні солістів філармонії Поліни Гонтарь, Юрія Дячука та Анастасії Литвин прозвучали українські пісні, сповнені любов'ю до Батьківщини, тугою і світлою надією на мирне майбутнє. Щирими оплесками запоріжці зустрічали мистецьке відкриття цього року – драйвовий молодіжний Sympho-bendартистів академічного симфонічного оркестру, керівник – лауреат міжнародних конкурсів Надія Другова. А харизматичний джаз-квартет «Musicmen» під керуванням Юрія Крюкова презентував мелодійні джазові твори.

На Гранд-концерт завітав заступник голови Запорізької обласної ради Владислав Куценко, який від імені депутатського корпусу привітав колектив з відкриттям чергового сезону. Він висловив переконання, що навіть у таких умовах культура продовжує працювати і підтримувати моральний дух українців. Філармонія – це завжди професійно, майстерно і витончено.

Фото з сайту обласної філармонії

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
20.09.2022