Гаряча телефонна лінія з’єднала мешканців області з обласною владою

На актуальні звернення громадян у телефонному режимі сьогодні відповідала перший заступник голови Запорізької обласної ради Людмила Любім.

На базі Запорізького обласного контактного центру, в рамках проєкту «Влада на зв’язку з громадськістю» регулярно проводяться прямі телефонні лінії з жителями Запорізької області.

Сьогодні до Людмили Любім звернулися мешканці області й обласного центру. Усі питання стосувалися соціального захисту населення.

Одна з мешканок Якимівки поскаржилася на працівників місцевої лікарні та територіального центру, а також попросила посприяти у заміні її соціального працівника.

Жителька Водянської громади звернулася з проханням – вирішити проблему жінки, що проживає у селі Степове: наразі вона хворіє та не має змоги доглядати за власною донькою, інвалідом дитинства. Тому доньці необхідно забезпечити умови або тимчасово помістити у спеціальний геріатричний заклад.

Пенсіонерка з Запоріжжя звернулася за допомогою в отриманні матеріальної допомоги для покращення соціально-побутових умов від мерії.

За усіма зверненнями будуть сформовані відповідні запити, а питання будуть на особистому контролі першого заступника голови облради Людмили Любім.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
13.10.2021