Економія, ефективність та соціальне спрямування – пріоритети у виконанні бюджету області поточного року

Питання витрат бюджетних коштів на контролі Запорізької обласної ради.

Сьогодні відбулося сорок четверте засідання Координаційно-дорадчої ради з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Запорізької області при голові обласної ради.

У ньому взяли участь голова обласної ради Олена Жук, заступники голови облради Владислав Куценко та Геннадій Фукс, депутати обласної ради Олександр Коваленко, Вячеслав Колесников, Валерія Матвієнко, Елліна Позднякова-Кирбят’єва, Тетяна Ярмощук, представники апарату обласної ради та обласної військової адміністрації, керівники комунальних підприємств, установ та закладів. Онлайн до засідання також долучилися депутати Олександр Білий, Павло Тімофєєв, Дмитро Траілін.

Члени Координаційно-дорадчої ради розглянули тридцять питань порядку денного. Ключові з них стосувалися фінансування обласних закладів, установ, підприємств у поточному році. Учасники засідання детально розглянули зміни до їх кошторисів та штатних розписів, плани використання бюджетних коштів. Зокрема, йдеться про освітянські, медичні, соціальні заклади, що знаходяться у зоні відповідальності обласної ради.

Як підкреслила голова Запорізької обласної ради Олена Жук, наразі контроль витрат обласного бюджету має особливий сенс, адже працювати необхідно в умовах жорсткої економії, зважуючи ефективність використання кожної гривні у розрізі кожного підприємства. При цьому необхідно зберігати соціальну спрямованість бюджету та прораховувати перспективи та потреби на майбутнє. До прикладу, як зазначалось під час засідання, вже сьогодні потрібно опрацьовувати питання реабілітаційних можливостей медичних закладів області для фізичного та психологічного відновлення військових та цивільного населення, що постраждало від бойових дій.

Члени координаційно-дорадчої ради затвердили переважну частину питань, внесених до порядку денного, та відклали частину для більш детального вивчення та розгляду на наступних засіданнях.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
03.05.2023