Достойний фінал: депутати облради VII скликання об’єднались заради боротьби з COVID-19

Останнє перед завершенням каденції пленарне засідання сесії Запорізької обласної ради зібрало в сесійній залі 52 депутати.

Всі вони підтримали проєкт рішення про забезпечення комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради системою постачання кисню. Кошти на облаштування кисневої станції і закупівлю сучасного обладнання для неї готов надати ПАТ «Запоріжсталь». Соціально-відповідальне підприємство за зверненням керівництва Запорізької обласної інфекційної лікарні власним коштом виконало проєкт з облаштування на території інфекційної лікарні кисневої станції, яка розрахована на зберігання рідкого кисню, його газифікацію та підведення кисню до ліжкомісць в 5-ти поверховому корпусі лікарні.

Як зазначив автор проєкту рішення депутат Запорізької обласної ради Ярослав Криль, комбінат «Запоріжсталь» і компанія «Метінвест» вирішили інвестувати близько 7 млн грн в Запорізьку обласну інфекційну клінічну лікарню, щоб забезпечити ще 168 ліжок точками доступу кисню для надання невідкладних медичних заходів хворим  на коронавірусну хворобу.

Після внесення і узгодження пропозицій окремих депутатів Запорізької обласної ради, рішення про передачу земельної ділянки площею 4,6198 га на території обласної інфекційної лікарні, де буде проводитись реконструкція системи киснепостачання комунального некомерційного підприємства «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради», було затверджено. При цьому депутати наголосили, що всі роботи повинні бути завершені до 31 березня 2021 року. До цього строку все обладнання повинно бути переданим на баланс обласної інфекційної лікарні.

- Прийняте сьогодні рішення – запорука того, що роботи будуть виконані, а обладнання, що його закуповує комбінат «Запоріжсталь», було офіційно передано обласній інфекційній клінічній лікарні. Адже розповсюдження коронавірусної хвороби йде такими темпами, що переносити питання на розгляд новообраного складу Запорізької обласної ради є недоречним. Дорога кожна хвилина, - зазначив перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков і, як спікер сьогоднішнього пленарного засідання, подякував всім депутатам, які знайшли можливість бути присутніми в сесійній залі. Особливу вдячність він висловив медичним працівникам, які захищають запоріжців від коронавірусної хвороби.  

Депутат Запорізької обласної ради, директор КНП «Обласна інфекційна клінічна лікарня» Запорізької обласної ради Володимир Шинкаренко подякував колегам за підтримку рішення, а комбінат «Запоріжсталь» - за ініціативу і ресурсне забезпечення сучасної системи забезпечення киснем.

Підбиваючи підсумки п’яти років роботи в складі Запорізької обласної ради лідери депутатських груп і фракцій Ярослав Криль, Василь Хвостак, Тетяна Ковиліна, Сергій Кальцев подякували колегам-депутатам за взаємодію і співробітникам виконавчого апарату Запорізької обласної ради за професійний супровід депутатської діяльності. Крім того, депутати нинішні дали наказ депутатам, що прийдуть їм на зміну, довести розпочаті соціальні та інфраструктурні проєкти до результативного завершення і наступні п’ять років працювати над розвитком територій.

На згадку про спільну депутатську роботу депутати Запорізької обласної ради VII скликання зробили спільне фото.

Всі заходи в приміщенні Запорізької обласної ради проходили з чітким дотриманням карантинних вимог. 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради     

 

Дата публікації: 
19.11.2020