До Запорізької школи-інтернату № 1 повернулося тепло

За ініціативи обласної ради та за підтримки Запорізької організації Товариства Червоного Хреста України в приміщеннях інтернату замінили стару систему опалення.

Роботи було завершено до 19 грудня, втім процес узгодження проєкту тривав із серпня поточного року. Він став пілотним для Запорізької області.

У якості виконаних робіт та важливості реалізованого проєкту під час робочої поїздки до інтернату переконалися голова Запорізької обласної ради Олена Жук, голова Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста України Оксана Бекетова та директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Людмила Бухаріна.

Вони поспілкувалися з директором КЗ «Запорізька спеціалізована школа-інтернат № 1» Володимиром Максимовим та обговорили особливості роботи інтернату в умовах воєнного стану. Наразі школа працює у дистанційному режимі, втім очні заняття відвідують учні, які потребують індивідуального навчання, адже вихованці закладу – діти з особливими освітніми потребами. До того ж більшість вчителів працюють дистанційно саме в приміщенні школи. Тому навіть за особливих умов організації навчального процесу, заміна системи опалення була вкрай важливою.

За словами директора школи, до ремонту температура в приміщеннях не підіймалася вище 15 градусів. В ході робіт було замінено систему опалення, встановлено сучасні радіатори та облаштовано систему вентиляції, яка додатково підігріває повітря.

-Це був пілотний проєкт у Запорізькій області. До мене звернулася особисто голова обласної ради Олена Жук з проханням допомогти відновити систему опалення та вентиляції в інтернаті. Спільно з німецьким Червоним Хрестом ми прийняли рішення підтримати цей проєкт і дуже раді, що попри складні процедури узгодження ми його завершили, - поділилася голова Запорізької обласної організації Товариства Червоного Хреста Оксана Бекетова.

Вартість проєкту становила 5,5 млн грн.

Голова обласної ради подякувала товариству за підтримку ініціативи, а керівництву навчального закладу за професіоналізм та відданість справі.

- Сьогодні вчителі працюють у надскладних умовах, і моя особиста подяка нашим педагогам за те, що небезпека й близькість фронту не стали на заваді шкільній освіті. Нашим партнерам подяка з те, що навіть в умовах війни ми можемо дбати про розвиток та матеріально-технічне забезпечення комунальних закладів освіти, - підкреслила Олена Жук.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
20.12.2022