До бюджетів запорізьких громад надійшло 4,6 млрд грн ПДФО

У першому півріччі до місцевих бюджетів регіону сплачено 4 млрд 600 млн грн податку на доходи фізичних осіб. Як повідомив начальник Головного управління ДПС у Запорізькій області Роман Афонов, рівень надходжень січня-червня 2020 року перевищено на 713 млн грн або на 18 відсотків.

Більшу частину податку спрямували до бюджету представники бізнесу та мешканці м. Запоріжжя – 2 млрд 618,7 млн грн. Енергодарські, кам’янсько-дніпровські та великобілозерські платники забезпечили 532 млн, мелітопольські та веселівські – 374 млн, бердянські та приморські – 258,6 млн, василівські та михайлівські – 212,7 млн, пологівські, більмацькі та розівські – 158,6 млн, оріхівські та гуляйпільські – 106 млн, вільнянські та новомиколаївські – 102 млн тощо.

У структурі надходжень ПДФО переважають оподаткування доходів у вигляді заробітної плати, паїв, дивідендів, грошового забезпечення військовослужбовців, а також сплата податку за результатами декларування підприємців, громадян та осіб, які провадять незалежну професійну діяльність.

На даний час в області нараховується 44 тисячі платників податку на доходи фізичних осіб.

Головне управління ДПС у Запорізькій області нагадує, що 30 липня – останній день сплати ПДФО від оподаткування доходів, нарахованих у вигляді: процентів на поточний або депозитний банківський рахунок, процентів на вклади члена кредитної спілки, а також податковим агентом податку на доходи фізичних осіб у разі якщо оподатковуваний дохід нараховується, але не виплачується (не надається) платнику податку за червень.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
21.07.2021