«Дніпроспецсталівці» приймають привітаня з 88-м днем народження підприємства

Майже 5 тисяч працівників ПрАТ «Дніпроспецсталь» відзначають 88-му річницю з дня заснування заводу.

Трудовий колектив, продукція якого затребувана більш ніж в 60 країнах світу та використовується в машинобудівній, суднобудівній, авіакосмічній, автомобілебудівній та нафтогазовій галузях, з визначною датою привітав перший заступник голови Запорізької обласної ради Єгор Семенков.

- Кожен працюючий на «Дніпроспецсталі» робить неоціненний внесок в розвиток економіки регіону. Завдячуючи вашій праці, Запорізька область тримається на 4-му місці за обсягами реалізованої продукції. Вірю, що десятки контрактів з різними країнами світу дозволять підприємству процвітати, а освоєння нових суперсучасних технологій – з упевненістю дивитись в майбутнє, - зазначив Єгор Семенков і вручив «дніпроспецсталівцям» нагороди Запорізької обласної ради.

Слова привітання своєму колективу висловив і голова правління ПрАТ «Дніпроспецсталь» Сергій Кійко. Він підкреслив, що історія «Дніпроспецсталі» написана трудовими подвигами його працівників.

- «Дніпроспецсталь» давала державі спеціальні сталі і для озброєння, і для металургії, і для бронежилетів. Впевнений, що цифра «88» стане щасливою До речі, за І квартал 2020 року обсяг промислового виробництва на підприємстві склав 1 626 389 тис. грн, обсяг реалізації – 1 675 700 тис. грн.

У І кварталі 2020 року до державного бюджету сплачено 50 387 тис. грн, що на 10,6 % більше ніж за І квартал 2019 року, до місцевого – 121 тис. грн.

Веде «Дніпроспецсталь» й інноваційно-інвестиційну діяльність: методом порошкової металургії освоєно і впроваджено технологію виробництва кованої трубної заготовки марки сталі 08ХН32Т. Витрати на інвестиційну діяльність за І квартал 2020 року склали 1 526,6 тис. грн.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
09.10.2020