«Дніпро» з Благовіщенки – переможці обласного юнацького турніру з футболу

Сьомий рік поспіль у с. Благовіщенка Кам`янсько-Дніпровського району проводиться обласний юнацький турнір з футболу, присвячений Дню фізичної культури та спорту  Україні. Змагання проводяться Благовіщенським сільським центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки комунальної установи «ЦБ закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної  ради та управління молоді, фізичної культури та спорту облдержадміністрації.

В цьому році на спортивній базі місцевої школи змагалися юнаки 2009 р.н.  Це був перший офіційний турнір для юних футболістів. Боротися за нагороди прибули команди з міста Енергодара «Темп» та «Енергія»,  «Колос» (Велика Білозерка), «Гірник» (Дніпрорудний),  ДЮСШ (Михайлівка) та місцевий «Дніпро».

Після запеклої боротьби переможцями турніру стала місцева команда «Дніпро» (тренер Андрій Діденко), яка у фіналі перемогла хлопчаків  команди «Колос» (тренер Ігор Котик). Третє місце виборола команда «Енергія» (тренер Сергій Ліпатніков).

Переможці та призери  були нагороджені кубками, медалями та грамотами.

Кращими гравцями турніру визначено Руслана Нобієва та Назара Аверіна («Дніпро»), Гліба Полегенького («Колос») та Влада Василішина («Енергія»). Всі вони отримали цінні подарунки від спонсорів змагань.

Нагороди переможцям та призерам вручив начальник відділу фізичного  здоров’я населення  КУ  «ЦБ закладів та установ молоді, фізичної культури та спорту» Запорізької обласної ради Олег Рибченко, який висловив подяку директору Благовіщенського сільського центру фізичного здоров’я населення  «Спорт для всіх» Михайло Тараненку, директору Благовіщенської загальноосвітньої школи Антоніні Халеп  та голові Благовіщенської сільської ради Людмилі Дрязгіній за  проведення змагань на високому організаційному рівні.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
14.09.2020