Діти з чотирьох громад Запорізької області проведуть останній місяць літа в Італії

Поїздка для маленьких мешканців області стала можливою завдяки співпраці обласної ради та італійського фонду Puer (Associazione di Volontariato Puer Odv).

Днями 30 дітей з Павлівської, Гуляйпільської, Широківської та Матвіївської громад відправились до Італії, де проживатимуть в  Римі, Неаполі, або Болоньї. За умовами програми маленьких українців прийняли на відпочинок італійські родини, тож вони зможуть познайомитися з традиціями, культурою, мовою Італії. На них також чекають оздоровлення й розваги, психологічна підтримка.

Витрати на оформлення документів, транспорт та харчування взяв на себе італійський фонд. Запорізька сторона тримає на контролі перебування дітей за кордоном, крім того, їх супроводжують вихователі.

Нагадаємо, що  програма фонду  розрахована на дітей 7-11 років з родин, які потребують допомоги (малозабезпечені сім’ї, ВПО, діти, які втратили батька/маму на війні тощо) зможуть оздоровитися в Італії, проживаючи в родинах на повному пансіоні протягом одного-трьох місяців.

Планується, що, завдяки цій програмі, щорічно зможуть виїздити на відпочинок близько шести тисяч українських дітей шкільного віку.

Запорізька обласна рада щиро дякує італійським партнерам та благодійним  фондам, які надають підтримку жителям Запорізької області та  різносторонню гуманітарну й психологічну допомогу.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
27.07.2023