Діти вразливих категорій з громад Запорізької області мають можливість оздоровитися та пройти навчання в Італії

Співпраця Запорізької обласної ради та італійськими благодійниками продовжується.

Наразі проводиться збір заявок та документів на організацію відпочинку в Італії для дітей з родин, які потребують допомоги (малозабезпечені сім’ї, ВПО, діти, які втратили батька/маму на війні тощо) на весняні канікули.

Представники дітей з вищеозначених категорій можуть подати документи безпосередньо до керівників громад, які мають усю потрібну інформацію. Відбір заявок проводиться за двома напрямками:

1.  Відпочинок дітей 7-11 років в італійських родинах на повному пансіоні протягом одного-трьох місяців в період Великодніх свят;

2.  На проєкт «Великодня школа», в рамках якого діти, які відвідують третій та четвертий класи, отримають можливість пройти навчання в спеціально організованому класі в місті Турин (Італія), де викладатимуть українські педагоги. Тривалість навчання – 30-40 днів.

Витрати на оформлення документів, транспорт та харчування бере на себе італійський фонд Puer. Весняна поїздка стане вже третьою в рамках налагодженої співпраці між ЗОР та італійськими благодійниками. Дедлайн подачі заявок – 1 лютого 2024 року.

Закликаємо всі громади скористатися нагодою оздоровити дітей закордоном.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

Дата публікації: 
29.01.2024