Депутати запропонували новий проєкт Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради

Сьогодні відбулося засідання робочої групи з вивчення питання збільшення обсягу фінансування Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки, затвердженої рішенням обласної ради від 06.04.2017 № 54 (зі змінами та доповненнями).

Голова робочої групи, депутат обласної ради Олег Буряк прозвітував про підсумки виконання Програми за період з 2017 по 2020 роки, повідомив про загальні результати роботи депутатського фонду за цей час. Також під час заходу члени робочої групи обговорили  новий проєкт Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2021-2025 роки.

Начальник управління з питань соціально-економічного розвитку та бюджету виконавчого апарату обласної ради Оксана Клиба  акцентувала увагу присутніх на змінах  та доповненнях у запропонованому проєкті. 

Після жвавого обговорення та дискусій члени робочої групи прийняли ряд важливих рішень, доручень та рекомендацій, зокрема:

-Голові робочої групи Буряку О.М.  підготувати проєкт протокольного рішення щодо фінансування затверджених заходів Програми сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2017-2020 роки в установленому порядку, передбаченому бюджетним законодавством. Передати його до Запорізької обласної державної адміністрації;

-Рекомендувати голові Запорізької обласної ради Самардаку Г.В. доручити Управлінню юридичного забезпечення діяльності ради розглянути питання діяльності депутата обласної ради та можливості внести зміни щодо набуття статусу депутата як офіційної професії, можливості офіційного працевлаштування помічників депутата, можливість фінансування або відшкодування витрат депутата обласної ради на виконання його прямих депутатських обов’язків;

-Голові робочої групи Буряку О.М. підписати проєкт рішення «Про програму сприяння виконанню депутатських повноважень депутатами Запорізької обласної ради на 2021-2025 роки» та подати його до виконавчого апарату Запорізької обласної ради;

-Рекомендувати голові Запорізької обласної ради Самардаку Г.В. внести проєкт рішення на позачергову сесію облради та інше.

Голова робочої  групи Олег Буряк прокоментував результати діяльності за цей час, відмітивши, що робота депутатів у цьому напрямку  була злагодженою, а рішення приймалися одностайно.

-   Сьогодні ми внесли поправки та пропозиції до програми, виходячи з власного досвіду. Адже ми депутати не лише облради, але й місцеві та селищні, знаходимося «в темі» проблем, які є актуальними для наших територій. Саме тому ми вносили пропозиції, які дозволять нам бути більш корисними для громадян. Сподіваюся, що вони будуть прийняті та дозволять нам працювати ще більш продуктивно й активно, - зауважив Олег Буряк.

 

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Дата публікації: 
29.07.2020