Депутати Запорізької обласної ради продовжують гуманітарну місію

Завдяки співпраці з європейськими партнерами та благодійниками вдається не лише забезпечувати людей гуманітарними наборами, але й доставляти в регіон вкрай необхідні автомобілі швидкої допомоги.

Реанімобілі, які рятують життя, – одна з найактуальніших потреб під час воєнного стану. Саме тому кожна «швидка», яку вдається отримати завдяки співпраці з європейськими партнерами, – це гідний результат копіткої роботи.

Черговий реанімобіль завдяки плідній співпраці депутата обласної ради Олександра Передерія з благодійниками, які підтримують Україну, отримала лікарня Новомиколаївської громади.

Це «швидка» з необхідним медичним обладнанням, яка дозволить надавати своєчасну допомогу у медичному закладі, що працює в екстремальних умовах поряд з лінією фронту.

У Новомиколаївській селищній раді щиро подякували Олександру Передерію за допомогу,виказавши упевненість «що це приклад показовий і для інших благодійників. Адже надаючи допомогу в цей нелегкий для всіх нас час,  даруються не просто матеріальні цінності, а надія, що разом ми подолаємо будь-які негаразди, особливо, в складний для держави та медичної галузі час».

Як зазначає Олександр Передерій, робота з європейськими партнерами щодо отримання гуманітарної допомоги для громад Запорізької області продовжується. На черзі – ще один автомобіль «швидкої».

Пріоритетом також залишається підтримка жителів громад, які потерпають від бойових дій. Серед останніх прикладів – допомога для жителів Павлівської громади, де гуманітарні набори отримали представники вразливих категорій.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
27.01.2023