Депутати визначились із керівним складом більшості комісій

В Запорізькій обласній раді пройшли установчі засідання постійних комісій обласної ради восьмого скликання.

Під час засідань депутати знайомляться та обирають заступників та секретарів комісій (нагадаємо, кількість і персональний склад комісій було затверджено сесією облради 23 грудня 2020 року). Так, заступником голови постійної комісії з питань бюджету обрано Олексія Бєлікова, секретарем – Наталію Кругляк. Голова комісії – Володимир Кюрчев.

Заступником голови комісії з питань управління об’єктами спільної власності територіальних громад області та житлово-комунального господарства обрано Ігоря Шишку, секретарем – Ніну Гурську (очолює комісію Павло Тімофєєв).

Заступником голови постійної комісії з гуманітарних питань стала Олена Крикун (голова – Світлана Македонська).

Заступником голови комісії з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства обрали Євгена Георгієва, секретарем – Валентину Зайцеву (голова – Наталія Авраменко).

В комісії з питань екології, охорони надр та раціонального природокористування – два заступника: Людмила Желєва та Валерія Матвієнко, секретар – Олександр Білий (голова – Ігор Чумаченко).

Заступником голови комісії з питань будівництва, транспорту, зв’язку та паливно-енергетичного комплексу став Олег Каліман, секретарем – Артем Попов (голова комісії – Олександр Машинський).

Заступником голови комісії з питань законності, боротьби з корупцією, регламенту, депутатської діяльності та депутатської етики, прав людини, свободи слова та інформації обрали Кирила Єрмоленка, секретарем – Дмитра Чувашкіна (голова – Вячеслав Колесников).

Поки не провели установчі засідання члени чотирьох комісій - з питань економічного розвитку, інвестицій, регуляторної політики та підприємництва, з питань соціальної політики і праці, з питань агропромислового комплексу, сільськогосподарського виробництва та земельних відносин та питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

 

Дата публікації: 
12.01.2021