Депутати розпочали пленарне засідання

На початку засідання в сесійній залі зареєструвалися 62 депутати, що дозволило продовжити роботу.

Принагідно  голова Запорізької обласної ради Олена Жук висловила співчуття сім’ям загиблих захисників України - їхню пам’ять присутні вшанували хвилиною мовчання.

Також перед тим як приступити до розгляду питань порядку денного, голова Запорізької обласної ради Олена Жук оголосила про присвоєння  звання «Почесний громадянин Запорізької області». За багаторічну сумлінну працю та вагомий особистий внесок у розвиток і становлення авіадвигунобудування в Україні  почесне звання присвоєно (посмертно) Володимиру Олексійовичу Лотарєву – генеральному конструктору державного підприємства «Запорізьке бюро «Прогрес» ім. академіка О.Г.Івченка», видатному авіадвигунобудівнику, доктору технічних наук. За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну громадську позицію, вагомий особистий внесок у спорудженні об’єктів промислового, цивільного і соціально-культурного призначення, підвищення ефективності будівельного виробництва та благоустрою м.Запоріжжя та Запорізького краю звання «Почесний громадянин Запорізької області» із занесенням до Книги почесних громадян Запорізької області присвоєно Свистуну Івану Григоровичу – голові правління ВАТ «Янцівський гранітний кар’єр» (1994-2008 роках).

Було оголошено і про сформовані в обласній раді фракції: "Фракція Володимира Буряка "Єднання"", "Слуга народу" , "ОПЗЖ" та створення  депутатської групи - "За розвиток Мелітопольського краю".

Також депутати затвердили порядок денний пленарного засідання, до якого включили додаткові питання.

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

 

Дата публікації: 
18.03.2021